Creditpolska to grupa profesjonalnych doradców finansowych. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym, finansowym, kredytowym i walutowym co daje nam ogromną przewagą nad konkurencją w profesjonalnym prowadzeniu spraw klientów potrzebujących wsparcia w procesach kredytowania nieruchomości.

 

Specjalizujemy się w przygotowaniu i prowadzeniu procesu finansowania zakupu nieruchomości. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę w celu obsługi wszystkich rodzajów kredytów hipotecznych. Nasi doradcy na każdym etapie procesu służą wsparciem i opieką merytoryczną nad klientem często zagubionym w rozległym świecie globalnych rynków finansowych.

 

Ogromne doświadczenie oraz szerokie kontakty w instytucjach finansowych, działach analiz i departamentach decyzyjnych w bankach dają nam pewność przygotowania oferty dla najtrudniejszych przypadków, pozwalają nam na szybkie zdiagnozowanie możliwości otrzymania finansowania a także osiągnięcie szybkich decyzji kredytowych co pozwala klientom na odpowiednio wczesne rozplanowanie inwestycji.

 

Zapraszamy do współpracy.